Rozdawanie ulotek jako skuteczna forma marketingu bezpośredniego

Rozdawanie ulotek, to nic innego jak wręczanie ulotek przechodniom. Podstawową korzyścią wynikającą z tego rodzaju kolportażu, są: możliwość interakcji z odbiorcą ulotki, oraz perspektywa selekcji odbiorców.

Brocool oferuje rozdawanie ulotek przechodniom w punktach o możliwie najwyższym natężeniu ruchu. Jeśli chcesz dotrzeć do wielu odbiorców w jednym czasie – wskażemy punkty, w którym kolportowanie ulotek przyniesie największe efekty w liczbach. Jeśli zaś zależy Ci na dotarciu do ściśle określonych grup – wyselekcjonujemy miejsca kolportażu tak, aby wręczać ulotki wyłącznie do właściwych rąk.

Rozdawanie ulotek oferowane przez Brocool, to możliwość realizacji kolportażu w dowolnym miejscu w kraju – precyzując zakres możliwości dystrybucji Brocool, akcje rozdawnicze jesteśmy gotowi wykonać rozdając ulotki i biuletyny informacyjne przechodniom na ulicy, w galeriach handlowych, podczas trwania eventów, na targach i spotkaniach branżowych, na lotniskach i dworcach i w każdym innym miejscu, gdzie znajduje się Twój potencjalny klient.

Wręczanie ulotek i innych materiałów reklamowych

Akcje rozdawnicze realizowane przez Brocool, to nie tylko kolportaż tradycyjnych materiałów reklamowych, takich jak ulotki, czy gazety, ale również sampling, czyli dystrybucja próbek i gadżetów reklamowych.

W skład kolportowanych materiałów wchodzą między innymi:

  • Ulotki
  • Biuletyny informacyjne
  • Gazety / Katalogi
  • Gadżety reklamowe
  • Próbki produktów

Usługi świadczymy w całej Polsce. Realizujemy zarówno małe zamówienia kolportażu, jak i zorganizowane akcje dystrybucyjne i samplingowe z zastosowaniem ogólnokrajowej dystrybucji. Sprawdź naszą ofertę kolportażu ulotek i docieraj wszędzie, gdzie znajdują się Twoi potencjalni klienci.