Nie prowadzimy obecnie rekrutacji

Uprzejmie prosimy o nieprzesyłanie zgłoszeń. Dziękujemy

Witamy w rekrutacji Brocool!

Jeśli szukasz pracy przy kolportażu - doskonale trafiłeś/aś!

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy, poprzez który możesz przesłać swoje zgłoszenie do pracy jako kolporter ulotek, osoba plakatująca,  hostessa lub kierowca. Na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji, nasi pracownicy dobiorą odpowiednią ofertę pracy oraz skontaktują się z Tobą telefonicznie w przypadku pojawienia się oferty w Twojej okolicy.

Zarabiaj na jednorazowych zleceniach (umowa zlecenie) lub zgłoś się do pracy jako stały kolporter agencji. Możesz podejmować zlecenia cykliczne lub jednodniowe, wtedy, gdy masz na to czas – dostosujemy godziny pracy do Twojego grafiku.

Ile możesz zarobić?

Zarobki przy roznoszeniu ulotek do skrzynek: od 4 do 8 gr za ulotkę – od 80 do 220 zł za jednodniowe zlecenie
Zarobki przy plakatowaniu: od 40 gr do 3 zł za plakat – od 50 do 200 zł za jednodniowe zlecenie
Zarobki rozdawaniu ulotek do rąk przechodniów: od 20 do 25 zł za godzinę pracy – od 160 do 200 zł za jednodniowe zlecenie
Zarobki przy pracy jako  kierowca: od 19 do 20 zł za godzinę pracy – od 100 do 200 zł za jednodniowe zlecenie

Wybierz także, czy chcesz pracować sam, czy w grupie. Jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli masz dodatkowych chętnych, zaangażuj ich!

Dbamy o Twoją prywatność

Twoje dane nie będą przetwarzane do celów marketingowych ani przekazywane podmiotom wysyłającym reklamy. Korzystamy z nich wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.  W każdym momencie możesz usunąć swoje zgłoszenie kontaktując się z mailem: rekrutacja@brocool.eu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z opcji chat online w prawym dolnym rogu strony lub napisz do nas pod adres mailowy: rekrutacja@brocool.eu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podstawowe Dane:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Numer kontaktowy 2 (opcjonalnie - np.: numer opiekuna):

Adres email (wymagane)

Adres zamieszkania:

Ulica: (wymagane)

Miasto: (wymagane)

Kod pocztowy: (wymagane)

Rejon miasta / dzielnica

Województwo: (wymagane)

Dodatkowe informacje:

Status (wymagane)
UczeńStudent ZaocznyStudent DziennyBezrobotnyZatrudniony - bez statusu uczniaWłasna działalnośćRencista

Podaj okoliczne miejscowości, w których również możesz pracować. Być może znajdziemy dla Ciebie pracę także w okolicach i zwrócimy koszty dojazdu!

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez firmę PM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542, która stanie się administratorem danych.
Wyrażam zgodę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez SPM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542, która stanie się administratorem danych.
Wyrażam zgodę

Oświadczam, że zapoznałam/em się w informacjami i pouczeniem zawartymi w klauzuli informacyjnej, znajdującej się poniżej:

Zgodnie z art. 12 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w imieniu SPM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542 informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma: SPM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542, daneosobowe@brocool.eu, nr tel.: 881-200-201 lub 739-222-220.

1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt b RODO w celu prowadzenia czynności rekrutacyjnych oraz w zakresie zawierania i wykonania umów świadczenia usług, w tym między także usług podwykonawczych, dystrybucji lub przewozu materiałów reklamowych (w tym także umowy zlecenie, o dzieło lub o pracę), oraz w zakresie czynności będących następstwem zatrudnienia wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów prawa, w zakresie obsługi księgowej, podatkowej, a także w zakresie chroniącym prawa firmy SPM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542.

2. Pani/ Pana dane osobowe mogą być przekazywane do następujących podmiotów: administracja rządowa, urząd skarbowy, zakład ubezpieczeń społecznych, dostawca usług podatkowo-księgowych, kadrowo-płacowych, prawnych, informatycznych, firmy kurierskie, dostawcy materiałów przeznaczonych do dystrybucji (np. ulotki - w zakresie umowy o roznoszenie ulotek), Poczta Polska S.A, przedsiębiorstwa usług opieki medycznej, firmy transportowe, podwykonawcy oraz inne podmioty za pomocą których zostanie wykonana ww. umowa oraz udostępniane na wniosek innych, upoważnionych z mocy prawa instytucji państwowych (np. Państwowa inspekcja pracy, organy władzy)

3. Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, w tym także do państw trzecich, co do których Komisja Europejska nie wydała decyzji stwierdzającej odpowiedniego stopnia ochrony.

4. Podawane dane osobowe, pozyskane i przetwarzane w celu, o którym mowa w pkt. 1, przechowywane będą przez okres trwania umowy, jak również przez okres 10 lat od momentu rozwiązania bądź wygaśnięcia umowy, a także przez okres 10 lat od wycofania zgody na przetwarzanie danych. Wyjątkiem jest niepodjęcie zatrudnienia - w tym przypadku dane zostaną niezwłocznie usunięte przez administratora na Pana/Pani prośbę w kontakcie z: daneosobowe@brocool.eu.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne - prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

6. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, dane osobowe zostaną usunięte po upływie 10 lat od cofnięcia zgody. Wyjątkiem jest niepodjęcie zatrudnienia - w tym przypadku dane zostaną niezwłocznie usunięte przez administratora na Pana/Pani prośbę w kontakcie z: daneosobowe@brocool.eu.

7. W celu skorzystania z wskazanych wyżej praw może się Pan/ Pani o zgłosić osobiście do firmy SPM Consulting, Morska 111/1 81-222 Gdynia VAT Reg No PL 9581516542. listownie lub drogą elektroniczna na: daneosobowe@brocool.eu lub na inny adres widniejący na stronie, z wyraźnym zaznaczeniem "Prośba o usunięcie danych" w temacie (zalecenie administratora - dla najszybszego procesowania usunięcia).

8. Posiada Pani/ Pan prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

9. Podanie danych osobowych jest procesem dobrowolnym. Nieprzedstawienie danych osobowych uniemożliwia udział w rekrutacji i procesie zatrudnienia i wykonania umowy.

10.Administrator danych zobowiązuje się do zachowania właściwych środków ochrony zgromadzonych danych osobowych.

11. Pani/ Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.

Zapoznałam/em się w informacjami i pouczeniem zawartymi w niniejszej klauzuli. Przedmiotowe informacje są dla mnie zrozumiałe.

Oświadczam

Oświadczam, iż podane dane są zgodne ze stanem faktycznym.
Oświadczam

❤ DBAMY O TWOJĄ PRYWATNOŚĆ.

Twoje dane nie będą przetwarzane do celów marketingowych ani przekazywane podmiotom wysyłającym reklamy. Korzystamy z nich wyłącznie dla potrzeb rekrutacji i dalszego zatrudnienia.
W każdym momencie możesz usunąć swoje zgłoszenie kontaktując się z mailem: daneosobowe@brocool.eu lub innym mailem z naszej strony.

What is 2 + 4 ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Druk
Hostessy
Kolportaz
Plakatowanie