Sampling produktów – dystrybucja próbek i gadżetów reklamowych

Brocool zajmuje się dystrybucją materiałów reklamowych w formie darmowych próbek rozdawanych potencjalnym klientom. Jest to usługa, która pozwala na zwiększenie rozpoznawalności marki i przywiązanie do niej odbiorcy. Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest wiedza czy reklamowany produkt spełnia oczekiwania odbiorców.

Próbki produktów są przez nas dystrybuowane praktycznie w całej Polsce. Nie ma ograniczeń obszarowych. Jesteśmy w stanie realizować akcję równocześnie w nawet kilkunastu miejscowościach jednocześnie. Kolportaż próbek może odbywać się niezależnie od wielkości miejscowości.

Zajmujemy się również przeprowadzaniem akcji w skonkretyzowanych miejscach. Jesteśmy w stanie dotrzeć z próbkami produktów do szpitali, szkół, sklepów i wielu innych miejsc. Przykładowo jeśli Państwa działalność zajmuje się produktami w przemyśle farmaceutycznym, możemy zająć się dystrybucją próbek do aptek, przychodni jak i placówek wybranych przez Państwa firmę.

Rozdawanie próbek

Kolportaż próbek przeprowadzamy sprawnie i skutecznie. Jesteśmy  w stanie realizować akcje jednorazowe jak i te rozłożone w czasie. Jesteśmy uniwersalni i pragniemy dostosować się do potrzeb Państwa działalności.

Realizacja akcji samplingowych to świetna okazja, aby przekazać klientom dodatkowe informacje – np. biuletyny informacyjne z opisami produktów, lub materiały zachęcające do zakupu produktów w pełnej ofercie. Skorzystaj z usługi  kolportażu ulotek, jako kompleksowego uzupełnienia kampanii dystrybucyjnej. Realizując kampanię warto korzystać z różnych kanałów promocji.