Kolportaż materiałów reklamowych

Brocool pragnie zaprezentować Państwu usługę, jaką jest kolportaż materiałów reklamowych. Realizujemy dystrybucję materiałów w różnych, wybranych przez Państwa formach i lokalizacjach. Dzięki nam dystrybucja materiałów reklamowych Państwa biznesu może zostać zrealizowana w całej Polsce. Nie ma żadnych ograniczeń co do miejscowości, czy wielkości obszaru akcji reklamowej.

Kolportaż reklam może odbyć się zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach. Wyróżniamy między innymi:

Warszawa
Kraków
Łódź
Wrocław
Poznań
Bytom
Ruda Śląska
Gliwice

Gdańsk
Szczecin
Bydgoszcz
Lublin
Katowice
Rybnik
Tychy
Elbląg

Białystok
Gdynia
Częstochowa
Radom
Sosnowiec
Gorzów Wielkopolski
Dąbrowa Górnicza
Płock

Toruń
Kielce
Gliwice
Rzeszów
Zabrze
Olsztyn
Bielsko-Biała
Giżycko

…i wiele innych.

Rozdawanie ulotek do rąk przechodniów

Kolportaż materiałów reklamowych realizujemy w różnych formach. Zaczynając od ulicznego rozdawania ulotek. Pozwala to na dotarcie do dużej liczby potencjalnych klientów w bardzo krótkim czasie. Nasi kolporterzy są przeszkoleni, dlatego akcje przez nas realizowane charakteryzują się znacznie wyższą skutecznością niż działania konkurencyjne. Najważniejsza dla efektywności przeprowadzenia takiej akcji jest interakcja z przechodniem – jest to dla nas bardzo ważna część realizowanej usługi i przykładamy do tego ogromną uwagę. Jesteśmy w stanie zrealizować kolportaż uliczny ulotki, bądź innych materiałów reklamowych w formie papierowej lub innej. Akcje realizowane są również wewnątrz – między innymi w centrach handlowych i na wydarzeniach dowolnego pokroju – od koncertów, po wystawy i targi. Sprawdź ofertę przeprowadzania akcji rozdawniczych w zakładce: rozdawanie ulotek.

Kolportaż adresowy

Realizujemy dystrybucję materiałów do wybranych przez Państwa adresatów. Jeżeli pojawi się takie życzenie, oferujemy również dostarczenie potwierdzenia odebrania. Forma realizacji tej usługi również jest dowolna. Jesteśmy w stanie wykonać usługę dostarczania listów, folderów, broszur, gazetek i innych zleconych materiałów. Kolportaż adresowy to nie tylko doręczanie przesyłek adresowanych i listów, ale również dystrybucja ulotek i katalogów za potwierdzeniem – np. do firm, sklepów i instytucji. Potwierdzeniem doręczenia może być podpis w przypadku tradycyjnego odbiorcy, lub pieczątka, w przypadku dystrybucji materiałów reklamowych w dotarciu do firm. Najpopularniejszą usługą z zakresu kolportażu druków adresowych jest doręczanie korespondencji do rąk adresata. Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi prowadzić pełen spis adresów doręczeń. Kolportaż adresowany do konkretnej bazy odbiorców z prowadzeniem ewidencji pozwala na regularne docieranie do odbiorców z zachowaniem ciągłości lub na wykluczanie adresów, które zostały już objęte doręczeniem.

Kolportaż bezadresowy

Jeżeli nie jest dla Państwa ważne dostarczenie ulotki pod konkretny adres, oferujemy roznoszenie ulotek prosto pod drzwi mieszkańców danego obszaru. Jesteśmy w stanie wrzucać ulotki do skrzynek pocztowych lub umieszczać je na wycieraczkach pod drzwiami. Jeżeli Państwo sobie życzą, możemy zawieszać materiały na klamkach drzwi za pomocą gumki lub umieszczać je przy użyciu opakowującego je woreczka. Kolportaż ulotek w postaci zawieszek, to bardzo popularna forma szczególnie w promocji usług gastronomicznych. Średnio 95% odbiorców zabiera materiał ze sobą – do domu. Taka dystrybucja stwarza możliwość, iż klient skorzysta z materiału w późniejszym czasie, lub umożliwi zapoznanie się z ofertą również innym domownikom. Kolportaż druków bezadresowych to forma dystrybucji opiewająca na wskazaniu konkretnego obszaru, który zostaje objęty kolportażem. Druki bezadresowe to świetna forma w masowym dotarciu – dystrybucją jesteśmy gotowi objąć całe miasta. Kolejną perspektywą jest także selekcja adresów doręczenia i stosowanie wykluczeń. Adresy doręczeń klasyfikujemy ze względu na wiek i zamożność odbiorców, oraz wiele innych czynników. Z Brocool to Ty wybierasz, czy interesuje Cię dostarczanie ulotek do domów, bloków, starszych osiedli, czy tych nowo wybudowanych. Korzystaj z planowania dystrybucji i osiągaj efekty. Sprawdź naszą ofertę kolportażu ulotek w zakładce: kolportaż ulotek.

Sprawdź dokładny opis usługi dystrybuowania druków nieopatrzonych adresem w zakładce: kolportaż druków bezadresowych i zadecyduj, czy to odpowiednia forma dla potrzeb Twojej kampanii.

Kolportaż za wycieraczkę pojazdów

Brocool oferuje usługę dotarcia do klienta zmotoryzowanego. Jest to niezwykle skuteczna forma kolportażu materiałów. Kierowca, aby ruszyć w drogę musi najpierw wziąć ulotkę do ręki. Taka forma reklamy gwarantuje, że Państwa produkt nie zostanie niezauważony. Kolportaż jesteśmy gotowi realizować nie tylko za wycieraczki samochodów, ale również za klamki – ta forma zwiększa prawdopodobieństwo, iż ulotka zostanie zauważona. Roznoszenie ulotek za klamki aut wyklucza jednak małe materiały, które ze względu na gabaryty nie są w stanie się utrzymać. Jako czynnik umożliwiający zwiększenie współczynnika konwersji, stosuje się selekcję aut – chociażby ze względu na rocznik, markę lub klasę pojazdy.

Sampling – dystrybucja próbek i gadżetów

Sampling, to jedna z form kolportażu reklam mająca na celu dystrybucję próbek produktów i gadżetów reklamowych. Kolportaż próbek, to skuteczna metoda w zachęceniu potencjalnych klientów do zakupu produktu w pełnej ofercie. To świetna forma promocji – klient, który będzie zadowolony z darmowej próbki produktu, skorzysta z pełnowymiarowej oferty, a być może zostanie stałym nabywcą.  Najbardziej popularną branżą w zakresie samplingu próbek, jest branża kosmetyczna. Dystrybucja próbek to nie tylko szansa na pozyskanie stałych klientów, ale również na zwiększenie świadomości marki. Kolportaż realizowany może być zarówno w doręczeniu materiałów pod wskazane adresy, lub w punktach o wysokim natężeniu ruchu w mieście. Często spotykaną metodą dystrybucji jest przeprowadzanie sezonowych akcji kolportażu gadżetów i testowych egzemplarzy produktów. Sprawdź możliwości realizacji akcji samplingowych w zakładce: Sampling.

OFERTA SPECJALNA: Skorzystaj z usługi kolportażu ulotek do skrzynek i rozdawania ulotek do rąk przechodniów w pakiecie. Polecane przez nas rozwiązanie, to 10.000 ulotek formatu A6 do skrzynek pocztowych, oraz 5.000 ulotek wręczanych bezpośrednio przechodniom. Korzystając z takiej usługi, druk ulotek otrzymasz gratis. Promocja obowiązuje w całej Polsce! Skorzystaj z dodatkowej formy dystrybucji i zniweluj koszt kampanii reklamowej.