Witamy w rekrutacji Brocool!

Jeśli szukasz pracy dorywczej - doskonale trafiłeś/aś!

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy, poprzez który możesz przesłać swoje zgłoszenie do pracy jako kolporter ulotek, osoba plakatująca,  hostessa lub kierowca. Na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji, nasi pracownicy dobiorą odpowiednią ofertę pracy oraz skontaktują się z Tobą telefonicznie w przypadku pojawienia się oferty w Twojej okolicy.

Zarabiaj na jednorazowych zleceniach (umowa zlecenie) lub zgłoś się do pracy jako stały kolporter agencji. Możesz podejmować zlecenia cykliczne lub jednodniowe, wtedy, gdy masz na to czas – dostosujemy godziny pracy do Twojego grafiku.

Ile możesz zarobić?

Zarobki przy roznoszeniu ulotek do skrzynek: od 3 do 8 gr za ulotkę – od 50 do 170 zł za jednodniowe zlecenie
Zarobki przy plakatowaniu: od 40 do 2 zł za plakat – od 50 do 200 zł za jednodniowe zlecenie
Zarobki rozdawaniu ulotek do rąk przechodniów: od 12 do 20 zł za godzinę pracy – od 100 do 200 zł za jednodniowe zlecenie
Zarobki przy pracy jako  kierowca: od 14 do 20 zł za godzinę pracy – od 100 do 200 zł za jednodniowe zlecenie

Wybierz także, czy chcesz pracować sam, czy w grupie. Jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli masz dodatkowych chętnych, zaangażuj ich!

Dbamy o Twoją prywatność

Twoje dane nie będą przetwarzane do celów marketingowych ani przekazywane podmiotom wysyłającym reklamy. Korzystamy z nich wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.  W każdym momencie możesz usunąć swoje zgłoszenie kontaktując się z mailem: rekrutacja@brocool.eu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z opcji chat online w prawym dolnym rogu strony lub napisz do nas pod adres mailowy: rekrutacja@brocool.eu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podstawowe Dane:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Numer kontaktowy 2(opcjonalny - np.: numer opiekuna):

Adres email (wymagane)

Adres zamieszkania:

Ulica: (wymagane)

Miasto: (wymagane)

Kod pocztowy: (wymagane)

Województwo: (wymagane)

Numer PESEL: (wymagane)

Status (wymagane)
UczeńStudent ZaocznyStudent DziennyBezrobotnyZatrudniony - bez statusu uczniaWłasna działalność

Rodzaj pracy, którą jestem zainteresowany/a (kilka do wyboru) Aby zaznaczyć więcej pól przy wybieraniu przytrzymaj klawisz "Ctrl"

Miasta, w których mogę pracować:
Podaj miasta, w których możesz pracować - jeśli jesteś gotowy/a pracować również w okolicznych miejscowościach - wypisz je poniżej! Być może znajdziemy dla Ciebie pracę również w okolicach!

Dni w które mogę pracować: (wymagane) Aby zaznaczyć więcej pól przy wybieraniu przytrzymaj klawisz "Ctrl"

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez firmę WHATEVENT Śląska 53/B201 81-304 Gdynia, NIP: 5862292517, REGON:222176678, która stanie się administratorem danych.
Wyrażam zgodę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez WHATEVENT Śląska 53/B201 81-304 Gdynia, NIP: 5862292517, REGON:222176678, która stanie się administratorem danych.
Wyrażam zgodę

Mam świadomość, iż przysługuje mi pełne prawo wglądu do przekazanych danych oraz do ich usunięcia poprzez kontakt z mailem: rekrutacja@brocool.eu.
Oświadczam

Oświadczam, że zapoznałam/em się w informacjami i pouczeniem zawartymi w klauzuli informacyjnej. Przedmiotowe informacje są dla mnie zrozumiałe.
Oświadczam

Oświadczam, iż podane dane są zgodne ze stanem faktycznym.
Oświadczam

❤ DBAMY O TWOJĄ PRYWATNOŚĆ.

Twoje dane nie będą przetwarzane do celów marketingowych ani przekazywane podmiotom wysyłającym reklamy. Korzystamy z nich wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.
W każdym momencie możesz usunąć swoje zgłoszenie kontaktując się z mailem: rekrutacja@brocool.eu.