Plakatowanie z Brocool

Docieraj wszędzie.

Plakatowanie z Brocool to ekspozycja plakatów w formie INDOOR i OUTDOOR na terenie całej Polski. Skorzystaj z oferty plakatowania Brocool i bądź widoczny wszędzie. Dobierz odpowiednią formę ekspozycji i uwidocznij swoją kampanię.

Docieraj do tradycyjnych odbiorców i firm w całej Polsce. W ofercie plakatowanie największych miastach, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Szczecin, Katowice, Lublin, Rzeszów, Trójmiasto (Gdynia, Sopot i Gdańsk) i ponad 800 innych miejscowościach. Brocool to ekspozycja plakatów również w mniejszych miejscowościach – wyślij zapytanie i sprawdź, czy działamy w Twoim mieście.

Home_1720_Ipad-Hands

PLAKATOWANIE OUTDOOR

 • Słupy ogłoszeniowe
 • Tablice reklamowe
 • Billboardy
 • Wiaty przystankowe Citylight
 • Bannery reklamowe
 • Plakatowanie wyborcze (dykty)

PLAKATOWANIE INDOOR

 • Plakatowanie w uczelniach i akademikach
 • Plakatowanie w szkołach średnich, gimnazjach i przedszkolach
 • Ekspozycja plakatów w placówkach medycznych, w tym w szpitalach, przychodniach, klinikach, aptekach i gabinetach prywatnych
 • Plakatowanie w klatkach schodowych – ekspozycja na tablicach ogłoszeniowych
 • Plakatowanie w witrynach – w tym w restauracjach, barach i pubach wszelkiego rodzaju

Plakatowanie w całej Polsce

Brocool.

Realizuj plakatowanie w zasięgu ogólnopolskim. Kolportaż plakatów to perspektywa widoczności na nośnikach reklamowych w całej Polsce. Brocool zapewnia realizację kampanii plakatowych z użyciem nośników OUTDOOR & INDOOR w ponad 800 miastach.

Warszawa
Poznań
Kraków
Gdańsk

Łódź
Wrocław
Szczecin
Katowice

Lublin
Bydgoszcz
Opole
Rzeszów

Gdynia
Białystok
Olsztyn
Płock

Kielce
Gliwice
Zielona Góra
Ruda Śląska

Toruń
Koszalin
Sopot
Elbląg

Gorzów
Siedlce
Słupsk
Radom
Kolportaż ulotek Brocool

Aktualności z zakresu plakatowania

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i nowymi usługami

admin7 lut, 2017

Rozklejanie zrywek z danymi kontaktowymi

Chcesz zareklamować się za pomocą zrywek z numerem telefonu lub innymi danymi do kontaktu?

Czytaj więcej
admin23 gru, 2016

Przerwa świąteczno-noworoczna 2016/2017

Szanowni klienci,

Przypominamy, iż w okresie świąteczno-noworocznym zespół marketingowców Brocool, odpowiedzialny za przyjmowanie zamówień i

Czytaj więcej
admin21 gru, 2016

Plakatowanie na prywatnych słupach ogłoszeniowych

Chcesz zlecić plakatowanie prywatnych nośników reklamowych? Dysponujemy wieloma nośnikami, których powierzchnię jesteśmy gotowi wydzierżawić

Czytaj więcej
admin7 gru, 2016

Plakatuj z Brocool

Poszukujesz pracy przy plakatowaniu? Doskonale się składa!

Dorywczo lub stale, w zespole lub indywidualnie –

Czytaj więcej

 

Plakatowanie z Brocool to usługa dostępna w całej Polsce. Zleć lokalną lub ogólnopolską kampanię plakatową i uwidocznij swoją reklamę na nośnikach reklamowych w na terenie całego kraju. Brocool dociera do każdego miasta i nawet do najmniejszych aglomeracji wiejskich. W zakresie ekspozycji plakatów, dostępne są zarówno formy reklamy outdoor jak i indoor.

Spraw, aby ekspozycja plakatów była jeszcze bardziej skuteczna. Oferta specjalna: Teraz dotarcie do uczniów i studentów jest jeszcze prostsze: Plakatowanie w placówkach oświatowych dostępne już w ponad 700 miastach. Docieraj wszędzie – od teraz w ofercie nośniki reklamowe indoor w wielu nowych placówkach. Możliwe plakatowanie w urzędach, domach kultury, przychodniach, szpitalach, barach, restauracjach i pubach. Jeśli chcą Państwo realizować kampanie sezonowe w dotarciu do kurortów – zapraszamy do skorzystania z oferty ekspozycji w miejscowościach nadmorskich: Plakatowanie w kurortach.  Plakatujemy każdy rodzaj materiału od A4 po B1 i większe, niestandardowe formaty plakatów. Sprawdź ofertę rozwieszania plakatów. Postaw na skuteczną realizację kampanii plakatowych. Bądź widoczny z Brocool.