Plakatowanie z Brocool

Docieraj wszędzie.

Plakatowanie z Brocool to ekspozycja plakatów w formie INDOOR i OUTDOOR na terenie całej Polski. Skorzystaj z oferty plakatowania Brocool i bądź widoczny wszędzie. Dobierz odpowiednią formę ekspozycji i uwidocznij swoją kampanię.

Docieraj do tradycyjnych odbiorców i firm w całej Polsce. W ofercie plakatowanie największych miastach, takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Szczecin, Katowice, Lublin, Rzeszów, Trójmiasto (Gdynia, Sopot i Gdańsk) i ponad 800 innych miejscowościach. Brocool to ekspozycja plakatów również w mniejszych miejscowościach – wyślij zapytanie i sprawdź, czy działamy w Twoim mieście.

Home_1720_Ipad-Hands

PLAKATOWANIE OUTDOOR

 • Słupy ogłoszeniowe
 • Tablice reklamowe
 • Billboardy
 • Wiaty przystankowe Citylight
 • Bannery reklamowe
 • Plakatowanie wyborcze (dykty)

PLAKATOWANIE INDOOR

 • Plakatowanie w uczelniach i akademikach
 • Plakatowanie w szkołach średnich, gimnazjach i przedszkolach
 • Ekspozycja plakatów w placówkach medycznych, w tym w szpitalach, przychodniach, klinikach, aptekach i gabinetach prywatnych
 • Plakatowanie w klatkach schodowych – ekspozycja na tablicach ogłoszeniowych
 • Plakatowanie w witrynach – w tym w restauracjach, barach i pubach wszelkiego rodzaju

Plakatowanie w całej Polsce

Brocool.

Realizuj plakatowanie w zasięgu ogólnopolskim. Kolportaż plakatów to perspektywa widoczności na nośnikach reklamowych w całej Polsce. Brocool zapewnia realizację kampanii plakatowych z użyciem nośników OUTDOOR & INDOOR w ponad 800 miastach.

Warszawa
Poznań
Kraków
Gdańsk

Łódź
Wrocław
Szczecin
Katowice

Lublin
Bydgoszcz
Opole
Rzeszów

Gdynia
Białystok
Olsztyn
Płock

Kielce
Gliwice
Zielona Góra
Ruda Śląska

Toruń
Koszalin
Sopot
Elbląg

Gorzów Wielkopolski
Siedlce
Słupsk
Radom
Kolportaż ulotek Brocool

 

Skorzystaj z naszej oferty plakatowania w zakresie ekspozycji na nośnikach  reklamowych INDOOR & OUTDOOR i bądź widoczny w każdym mieście. Plakatowanie w zasięgu całej polski. Sprawdź: rozwieszanie plakatów z Brocool.

Spraw, aby ekspozycja plakatów była jeszcze bardziej skuteczna. Oferta specjalna: Teraz dotarcie do uczniów i studentów jest jeszcze prostsze: Plakatowanie w placówkach oświatowych dostępne już w ponad 700 miastach. Docieraj wszędzie – od teraz w ofercie nośniki reklamowe indoor w wielu nowych placówkach. Możliwe plakatowanie w urzędach, domach kultury, przychodniach, szpitalach, barach, restauracjach i pubach. Jeśli chcą Państwo realizować kampanie sezonowe w dotarciu do kurortów – zapraszamy do skorzystania z oferty ekspozycji w miejscowościach nadmorskich: Plakatowanie w kurortach.  Plakatujemy każdy rodzaj materiału od A4 po B1 i większe, niestandardowe formaty plakatów. Sprawdź ofertę rozwieszania plakatów. Postaw na skuteczną realizację kampanii plakatowych. Bądź widoczny z Brocool.